Kruizai pagal uostą

Venecija

Venecija

Venecija - miestas šiaurės rytų Italijoje, Venecijos įlankos sudarytoje lagūnoje, išsidėstęs salelėse. Venecija yra saugoma UNESCO. Tai vienas romantiškiausių miestų pasaulyje, su daugybe kanalų, plaukiojančių gondolų, dailių tiltelių, siaurų gatvelių.

Lankyti objektai Venecijoje

Didysis kanalas – didžiausias Venecijos kanalas, vingiuojantis apie 4 km per visą miestą. Ties šiuo kanalu kadaise kūrėsi įtakingiausios ir turtingiausios venecijiečių šeimos. Apžiūrėti prabangius, neretai auksu ir įmantriomis detalėmis išpuoštus namus patogu įsėdus į vandens autobusą vaporetto.

Šv. Morkaus bazilika - tai didinga Venecijos katedra, esanti Šv. Morkaus aikštėje. Šios didžiulės bažnyčios struktūra atitinka kryžiaus formą. Fasadas, kupolai ir sienos gausiai išpuošti mozaikomis, daugiausia atspindinčiomis bizantinio meno tradicijas. Pala d‘Oro – auksu ir brangakmeniais išpuoštas bazilikos altorius. Bazilikos lobyne sukaupta bažnytinių vertybių ir brangakmenių kolekcija, joje saugoma daugiau kaip 100 relikvijų.

Dožų rūmai - pastatyti IX a., buvo naudojami gynybiniams tikslams. Vėliau juos sunaikino gaisras, o dabartiniai gotikiniai rūmai datuojami XIV-XV a. Šioje vietoje buvo įsikūrusi klestinčio miesto valdžia. Tad nenuostabu, kad rūmų viduje galima išvysti gausiai žymiausių to meto tapytojų dekoruotus kambarius ir sales. Atodūsių tiltu Dožų rūmai sujungti su buvusiu kalėjimu – per šį tiltą įtariamieji buvo vedami į tardytojų apklausas.

Rialto tiltas - XVI a. pabaigoje pastatytas, o vėliau perstatytas Rialto tiltas (Ponte di Rialto) yra vienas iš labiausiai turistų lankomų objektų Venecijoje. Netoli šio tilto, kertančio Didyjį kanalą, veikia Rialto turgeliai, kuriuose galima įsigyti šviežių daržovių, žuvų ir kitų produktų.

Turite neaiškumų dėl kruizų? Klauskite!

Būtina užpildyti visus laukus!

Išjungti
Jūsų užklausa sėkmingai išsiųsta!