Kruizai pagal uostą

Valensija

Valencija

Valensija – tai trečias pagal dydį Ispanijos miestas prie Viduržemio jūros. Miestas garsėja firminiu ryžių patiekalu paella, modernia architektūra, keramikos darbais bei čia rengiama Las Fallas švente.

Lankytini objektai Valensijoje

Meno ir mokslo miestelis – šis 5 statinių architektūrinis kompleksas yra laikomas ispanų moderniosios architektūros pavyzdžiu. Čia yra operos teatras, kino teatras, planetariumas ir lazerių teatras, galerija – sodas, mokslo muziejus. Taip pat okeanografijos parkas po atviru dangumi.

Torres de Serranos vartai – pastatyti XIV amžiuje. Tai geriausias Valensijos gotikinės architektūros pavyzdys. Anksčiau tai buvo pagrindinis įėjimas į miestą ir atliko gynybinę funkciją. Taip pat šie vartai ir bokštai buvo įkalinimo vieta, o Ispanijos pilietinio karo metu – meno kūrinių saugykla.

Nacionalinis keramikos muziejus – įsikūręs prabangiuose Rococco rūmuose. Čia yra pilnai įrengta tipiška Valensijos virtuvė padaryta vien iš keramikos, bei porceliano kambarys, kur yra daug kūrinių iš spalvoto porceliano. Taip pat čia galima pamatyti daugybę keramikos darbų iš viso pasaulio, bei sužinoti istoriją apie keramikos kūrimo procesą.

Las Fallas muziejus – jei praleidote kasmetinį Las Fallas festivalį, tai jums yra puiki galimybė sužinoti kas tai yra. Kiekvienais metais viena Fallas statulėlė yra išgelbėjama nuo ugnies ir pastatoma šiame muziejuje. Jei mokate ispaniškai, galėsite susipažinti su šio festivalio istorija. Taip pat muziejuje rodomas 10 minučių filmukas, kuris parodo visus pagrindinius Las Fallas festivalio aspektus.

Valensijos katedra – čia susipynę romaninis, gotikos ir baroko stilius. Katedra pastatyta Reina aikštėje, o jos koplyčioje saugoma agato taurė, kuri yra laikoma Šventuoju Graliu.

Turite neaiškumų dėl kruizų? Klauskite!

Būtina užpildyti visus laukus!

Išjungti
Jūsų užklausa sėkmingai išsiųsta!