Kruizai pagal uostą

Šarm El Šeichas

sharm el seikh

Šarm El Šeichas – tai prabangiausias Egipto kurortas, Sinajaus pusiasalio pietuose, prie Raudonosios jūros. Kurortas garsėja moderniais, prabangiais viešbučiais, kaip viena geriausių nardymo vietų pasaulyje, balto smėlio paplūdimiais.

Lankytini objektai Šarm El Šeiche

Ras Mohamed nacionalinis parkas – tai pirmasis nacionalinis parkas Egipte, kuris yra saugomas UNESCO. Čia galima panardyti ir pasigrožėti koraliniais rifais bei nuostabiu povandeniniu pasauliu.

Šv. Kotrynos vienuolynas – tai rytų stačiatikių vienuolynas Egipte, garsiojo Sinajaus kalno papėdėje. Tai vienas iš seniausių pasaulyje tebeveikiančių krikščionių vienuolynų. Prie vienuolyno yra Degantis Krūmas, Šv. Kotrynos relikvijos. 2002 m. dėl savo istorinės ir kultūrinės vertės Šv. Kotrynos vienuolynas įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Kelionė nuo Šarm El Šeicho trunka apie 2 val.

Turgus – tai vieta, kurioje niekada nenurimsta šurmulys su prekiautojų kvietimais užsukti. Čia galima rasti visko: prieskonių, parfumerijos, suvenyrų ir kitų rytietiškų prekių.

Turite neaiškumų dėl kruizų? Klauskite!

Būtina užpildyti visus laukus!

Išjungti
Jūsų užklausa sėkmingai išsiųsta!