Kruizų kompanijos

Royal Caribbean International

Apie Royal Caribbean International

Royal Caribbean International tai norvegų ir amerikiečių kruizų bendrovė įsikūrusi Majamyje, Floridoje. Kompanija savo veiklą pradėjo 1960 metais ir šiuo metu yra antra didžiausia kruizų linija pasaulyje. Šiuo metu Royal Caribbean International turi 21 laivą, o "Oasis of the Seas" yra didžiausias kruizinis laivas pasaulyje, talpinantis 5400 keleivių. Royal Caribbean International turi 2 privačius kurortus, kurie gali būti aplankomi pasirinkus Karibų arba Bahamų maršrutus. Tai Labadee, kuris yra Haičio šiaurinėje pakrantėje ir Coco Cay privati sala, Bahamų regione.

Royal Caribbean International daugiausiai renkasi šiaurės Amerikos gyventojai, nuo 30 iki 55 metų. 7 naktų ir trumpesni kruizai yra labai populiarūs tarp šeimų, ypač per mokyklos atostogas Amerikoje.

Royal Caribbean International laivuose rasite tokių pramogų kaip: baseinai, jacuzzi, restoranai, SPA, barai, teatras, kazino, mini golfas, fitneso centras, kino teatras, meno galerija ir t.t.

 

Pramogos vaikams

Kompanija Royal Caribbean International rūpinasi mažaisiais svečiais, todėl yra sukūrusi Adventure Ocean@Youth Program įvairaus amžiaus vaikams, kurie čia gali užsiimti įdomia ir malonia veikla. Čia mažuosius keliautojus prižiūri profesionalūs darbuotojai.

Amžiaus grupės:

  • Nuo 6 iki 36 savaičių

  • Nuo 3 iki 11 metų

  • Nuo 12 iki 17 metų

  • Visai šeimai

Turite neaiškumų dėl kruizų? Klauskite!

Būtina užpildyti visus laukus!

Išjungti
Jūsų užklausa sėkmingai išsiųsta!