Kruizo metu

Papildomi mokesčiai

Įsigijus kelionę kruiziniu laivu, galite būti tikri, kad galėsite nesirūpinti praktiškai niekuo. Didžioji dauguma pramogų - baseinai, žaidimų aikštelės, teatrai, šou, o taip pat FULL BOARD maitinimas (pusryčiai, pietūs ir vakarienė) - įskaičiuoti į kelionės kainą.

Už ką reikės mokėti papildomai?

  • Į kelionės kainą nebūna įskaičiuota kelionė iki (ir iš) kruizinio laivo. T.y. lėktuvo (ar kito transporto) bilietais iki uosto, kuriame pradėsite kruizinę kelionę turėsite pasirūpinti patys (arba patikėkite tai savo kelionių agentūrai). Taip pat papildomai kainuos nakvynės viešbutyje, jei tokios bus reikalingos, atvykus į miestą laukiant kruizo pradžios.
  • Ekskursijos po kruizo metu lankomus miestus. Kruizas kasdien atplaukia vis į kitą uostą ir jūs turite galimybę kasdien aplankyti vis kitą miestą. Ekskursijos, transportas, maistas pasivaikščiojimo mieste metu yra papildomos išlaidos, neįtrauktos į kruizo kainą.
  • Už alkoholinius gėrimus, o taip pat kai kuriuos nealkoholinius gėrimus (išskyrus kavą, arbatą ir kai kuriuos gaiviuosius gėrimus) kruizinės kelionės metu reikia mokėti papildomai.

Laive taip pat papildomai apmokestinamos:

  • SPA ir grožio paslaugos.
  • Skalbimo ir lyginimo paslaugos.
  • Kazino, žaidimų automatai.
  • Parduotuvės ir kitos asmeninės išlaidos.

MSC Cruises kompanijos laivuose taip pat pridedamas aptarnavimo mokestis prie jūsų laivo sąskaitos, kuris priklauso nuo jūsų pasirinkto maršruto ir kelionės trukmės. (~7 eur. už naktį suaugusiam, keliaujant Viduržemio jūros regione, šiaurės Europoje, Raudonios jūros regione, Emyratuose). 15 % barų aptarnavimo mokestis automatiškai pridedamas prie sąskaitos.

Turite neaiškumų dėl kruizų? Klauskite!

Būtina užpildyti visus laukus!

Išjungti
Jūsų užklausa sėkmingai išsiųsta!