Kruizai pagal uostą

Neapolis

Neapolis

Neapolis – tai miestas ir uostas pietinėje Italijoje. Tai chaotiškas miestas, kuriame gausu bažnyčių, rūmų, muziejų. Neapolis kaip ir visa Italija garsus picomis, todėl lankantis mieste, būtina užsukti ir paragauti itališkos picos. Neapolis stūkso šalia vis dar aktyvaus Vezuvijaus ugnikalnio.

Lankytini objektai Neapolyje

Nacionalinis archeologijos muziejus – jis įkurtas buvusiose kareivinėse. Muziejus yra sukaupęs didelę dalį radinių iš Pompėjos ir kitų Vezuvijaus ugnikalnio išsiveržimo nuniokotų miestų. Tai viena iš labiausiai turistų pamėgtų lankytinų vietų Italijoje.

Neapolio katedra - tai romėnų katalikų katedra Neapolyje. Katedra plačiai žinoma Šv. Januarijaus pavadinimu ir yra skirta Šv. Januarijaus garbei, kuris buvo miesto šventasis globėjas. Turistus katedra žavi įspūdingu interjeru, kuriame gausu mozaikų, meno kūrinių ir kapaviečių.

San Severo koplyčia - tai 17-ojo amžiaus statybos legendinė Neapolio šventa vieta. Koplyčia žavi savo architektūra ir dekoru, joje išvysite senovinius kilmingųjų kapus, o koplyčios muziejuje akis paganysite į vienus didžiausių Neapolio šedevrų, kurių ryškiausias – Kristaus skulptūra su šydu – vienas garsiausių kūrinių visame pasaulyje.

Pompėja – tai istorinis miestas senovės Italijoje, kadaise palaidotas po Vezuvijaus ugnikalnio išsiveržimo. Naujaisiais laikais žmonės po 8 m pelenų sluoksniu atrado palaidotą miestą. Pompėja atskleidė kaip gyveno Senovės Romos žmonės. Atrasta daugybė namų, dažnai išpuoštų tapyba ir skulptūromis. Ant sienų dar išliko piešinių ir užrašų. Nuo 1997 m. Pompėja priklauso UNESCO Pasaulio paveldo sąrašui. Dabar tai viena populiariausių turistų lankomų vietų Italijoje. Iš Neapolio Pompėją galima pasiekti autobusu ar traukiniu per pusvalandį.

Turite neaiškumų dėl kruizų? Klauskite!

Būtina užpildyti visus laukus!

Išjungti
Jūsų užklausa sėkmingai išsiųsta!