Kruizai pagal uostą

Mesina

Mesina, sicilija

Mesina – miestas ir uostas Sicilijoje įkurtas garikų 730 m. pr. Kr. Miestas ne kartą buvo nuniokotas karų ir ugnikalnio išsiveržimų bei žemės drebėjimų. Vienas stipriausių žemės drebėjimų praūžė 1908 m., kuomet žuvo apie 84 tūkst. žmonių.

Lankytini objektai Mesinoje

Mesinos katedra - pastatyta 12a. Šalia katedros stovi Kampanilės laikrodis, kuris yra didžiausias pasaulyje astronominis laikrodis. Kiekvieną dieną, vidurdienį čia vyksta nedidelis spektaklis, kur animacinės statulos pasakoja Mesinos istoriją.

Mesinos regioninis muziejus – čia galima rasti archeologijos, amatų, viduramžių, renesanso bei vėlėsnių laikų meno darbų. Muziejuje eksponuojami Antonello da Messina, Caravaggio menininkų darbai.

Santa Maria degli Alemanni bažnyčia – pastatyta ankstyvajame 13a. Bažnyčia anksčiau buvo kryžiuočių koplyčia. Tai retas grynosios gotikos pavyzdys Sicilijoje.

Taormina – tai viena lankomiausių vietų Sicilijoje nuo 19a. Miestelis įsikūręs ant uolos su vaizdu į Jonijos jūrą. Čia galima aplankyti senovės graikų teatrą, daugybę senų bažnyčių, antikvarinių parduotuvėlių, barų, restoranų. Taormina taip pat yra garsi savo puikiais paplūdimiais. Miestelį galima pasiekti autobusu iš Messinos, važiuojant apie valandą kelio.

Turite neaiškumų dėl kruizų? Klauskite!

Būtina užpildyti visus laukus!

Išjungti
Jūsų užklausa sėkmingai išsiųsta!