Kruizo metu

Maistas

Kruizo atostogų metu į kelionės kainą įskaičiuotas FULL BOARD maitinimas. T.y. pusryčiai, pietūs ir vakarienė. Už alkoholinius gėrimus, o taip pat kai kuriuos nealkoholinius gėrimus (išskyrus kavą, arbatą ir kai kuriuos gaiviuosius gėrimus) kruizinės kelionės metu reikia mokėti papildomai.

Pusryčiai patiekiami laivo restoranuose ir bufete. Kontinentiniai pusryčiai gali būti pristatomi į kajutes (jei pageidaujama) užpildžius specialią formą kajutėje esančiame kataloge arba paskambinus į registratūrą. Pusryčiai į kajutę gali būti pristatomi kiekvieną dieną, išskyrus išlaipinimo dieną. Pietūs patiekiami laivo restoranuose ir bufete. Vakarienė patiekiama laivo restoranuose 2 kartus.

MSC Cruises kruiziniuose laivuose esantys restoranai:

Susipažinti su autentiška "laukinių vakarų" virtuve ir aplinka galima Tex-Mex restoranuose El Sombrero (MSC Fantasia) ir Santa Fe (MSC Splendida)

Praleisti autentiškus rytietiškus vakarus siūloma Asian Fusion restoranuose Shanghai (MSC Orchestra) ir Oriental Plaza (MSC Magnifica), kuriuose siūloma didelė įvairovė Kiniečių, Japonų, Indonezijos, Indijos, Tailando patiekalų, o Kaito Sushi Bar (MSC Poesia ir MSC Musica) siūlo specialius japoniškus valgius.

Norint pajusti elegantišką atmosferą ir itališką stilių, siūloma apsilankyti à la carte restoranuose 4 Seasons (MSC Orchestra), Il Giardino (MSC Musica), L'Obelisco (MSC Poesia), L'Oasi (MSC Magnifica).
 

Barai ir kavinės

MSC kruizuose yra daugybė įvairių barų, kurie siūlo unikalią ir įsimintiną gėrimų patirtį.

  • Martini barai, čia galima paragauti visame pasaulyje žinomų Martini kokteilių;

  • Kavos barai, kuriuose svečiai gali mėgautis autentiška itališkos kavinės atmosfera;

  • Cigarų kambariai, dvelkiantys elegancija;

  • Jazzo barai;

  • Sporto, vitaminų, atogrąžų, SPA baruose ir Tex-Mex restoranuose bus paruošti gėrimai pagal Jūsų individualų užsakymą;

Taip pat yra didelė įvairovė vynų restoranuose ir vyno baruose, šio gėrimo mėgėjams.

15 % arbatpinigiai bus įtraukti į kainą.

Turite neaiškumų dėl kruizų? Klauskite!

Būtina užpildyti visus laukus!

Išjungti
Jūsų užklausa sėkmingai išsiųsta!