Kruizai pagal uostą

Lisabona

Lisabona

Lisabona – tai Portugalijos sostinė, bei didžiausias šalies miestas ir uostas, šalia Težo upės žiočių. Mieste gausu įvairių muziejų, okeanariumas, įspūdingų bažnyčių, vienuolynų. Lisabonos senamiestis – seniausias miesto rajonas, nors pastatai yra tik iš 17a. vidurio. Senamiestį yra daugybė išsiraizgiusių gatvelių, balkonėlių, raudonų čerpių stogų.

Lankytini objektai Lisabonoje

Se katedra – pastatyta 1150 m. pirmajam šio miesto vyskupui. Katedra yra romaninio stiliaus, o viename iš jos bokštų yra įrengtas lobynas.

Sao Jorge pilis – stovi ant kalvos, iš kurios atsiveria nuostabi miesto panorama. Manoma, kad būtent čia pradėjo kurtis Lisabonos miestas. XII ir XVIa. Čia buvo įsikūrę Portugalijos karaliai. Pilis buvo paversta kalėjimu, naudota kaip kariuomenės sandėlis.

Nacionalinis plytelių muziejus – įsikūręs didinguose rūmuose, kur eksponuojami vertingi dailės kūriniai, keramikos dirbiniai, istoriniai baldai. Keraminės apdailos plytelės yra vienas iš esminių dekoratyvinių elementų Portugalijoje.

Lisabonos okeanariumas – tai antras pagal dydį okeanariumas pasaulyje. Šio okeanariumo akvariume telpa tiek vandens, kiek jo reikėtų keturiems olimpiniams plaukimo baseinams užpildyti.

Tramvajaus linija Nr. 28 – tai viena iš populiariausių turistų atrakcijų – pasivažinėjimas istoriniu tramvajumi. Tramvajus važiuoja pro senamiestį bei žymiausias Lisabonos vietas. Šie tramvajai nudažyti geltonai, o vidus dekoruotas medžiu.

Turite neaiškumų dėl kruizų? Klauskite!

Būtina užpildyti visus laukus!

Išjungti
Jūsų užklausa sėkmingai išsiųsta!