Pasiruošimas kruizui

Kas įskaičiuota į kruizą

Tai kas įskaičiuota į kruizo kainą gali kisti, priklausomai nuo kruizų kompanijos ir kitų dalykų, bet bendru atveju, paslaugų paketas įskaičiuotas į kainą priklauso nuo to, kokią kajutę laive užsisakysite. Taupantys visada gali užsisakyti pigesnę kajutę už mažesnę kainą, o papildomas paslaugas rinktis pagal poreikį. Užsisakę brangesnę kajutę, gausite ne tik didesnę erdvę, balkoną, bet ir papildomas įskaičiuotas paslaugas laive.

Bendru atveju MSC Cruises laivuose, kurių kruizus ir siūlome įsigyti kruizai.lt į kelionės kainą visais atvejais (nepriklausomai, kokią kajutę užsisakysite) bus įskaičiuotas:

 

  • FULL BOARD maitinimas (pusryčiai, pietūs, vakarienė. Alkoholiniai gėrimai neįskaičiuoti);
  • oro kondicionierius, TV, minibaras, plaukų džiovintuvas, seifas kambariuose;
  • baseinai, jacuzzi, sporto įrenginiai laive;
  • o taip pat - pramoginiai renginiai, teatro pasirodymai, renginiai vaikams, sporto renginiai, kiti išskirtiniai pasirodymai.


Papildomos galimos paslaugos, kurias gausite užsisakę brangesnes kajutes: pusryčiai į kajutes, nuolaidos individualioms trenerio konsultacijoms, SPA paketai, galimybė pasirinkt / keisti vakarienės laiką, gėrimai, pirmenybė įlaipinimui, spec. renginiai ir paslaugos.

 

Į kainą neįskaičiuota paprastai būna tokie dalykai kaip: kazino, parduotuvės, fotografų paslaugos, mokami kanalai per TV, kai kurios pramogos - kaip kad 4D kino teatras ir pan.

 

Turite neaiškumų dėl kruizų? Klauskite!

Būtina užpildyti visus laukus!

Išjungti
Jūsų užklausa sėkmingai išsiųsta!