Kruizai pagal uostą

Genuja

Genuja – tai didžiausias uostas Italijoje ir antras pagal dydį tarp Viduržemio jūros uostų. Manoma, kad čia gimė Amerikos atradėjas Kristupas Kolumbas. Genujos senamiestis yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Miestas garsus savo siauromis gatvelėmis, motoroleriais, čia taip pat yra akvariumas, kuris tuo metu, kai buvo pastatytas, buvo didžiausias Europoje. Genujos švyturys yra seniausias vis dar veikiantis švyturys pasaulyje.

Lankiomiausi objektai Genujoje

Galeone Neptune laivas - tai Ispanijos laivo replika, įsikūrusi Genujos miesto Senajame uoste. Galeone Neptune laivas buvo pastatytas vienam brangiausių pasaulyje kino filmų, R. Polanski filmui Piratai. Už simbolinį mokestį galima patekti į laivo vidų ir susipažinti su 17-ojo amžiaus piratų gyvenimu.

Piazza de Ferrari aikštė – tai pagrindinė ir gražiausia aikštė Genujos mieste, Italijoje, o ją supantis rajonas yra laikomas miesto finansų ir verslo centru. Aikštę supa daug lankytinų istorinių rūmų ir pastatų, čia išvysite garsios Italijos asmenybės Džiuzepės Garibaldžio raitelio statulą.

Kolumbo namas – tai garsiojo Genujos jūrininko, vadinamo Naujojo Pasaulio atradėju, gimtoji vieta, įsikūrusi Genujos miesto centre, visai šalia Porta Soprana viduramžių vartų. Kasmet, spalio mėnesį, šalia jo namo švenčiama Kolumbo diena, kai vyksta renginiai ir garsių Genujos asmenybių apdovanojimai.

Genujos akvariumas - tai vienas iš didžiausių akvariumų Europoje, užimantis 10,000 kvadratinių metrų plotą. Jame apsilankę turistai turi galimybę išvysti daugiau nei 500 vandens gyvybės rūšių. Akvariume nuolat rengiami įvairūs renginiai ir siūlomos pramogos tiek mažiems, tiek dideliems.

Dožų rūmai – tai istorinis pastatas Genujoje, Šiaurės Italijoje, kurie šiandien yra tapę miesto meno ir kultūros centru. Rūmuose veikia muziejus, vyksta kultūros renginiai ir meno parodos. Be to, rūmai lankytojus pakeri savo architektūra ir freskomis išpuoštomis salėmis.

Turite neaiškumų dėl kruizų? Klauskite!

Būtina užpildyti visus laukus!

Išjungti
Jūsų užklausa sėkmingai išsiųsta!