Kruizo metu

Ekskursijos

Vienas didžiausių atostogų kruiziniame laive privalumų - galimybė kasdien aplankyti ir pamatyti vis kitą miestą ar vietovę. Kruizinių laivų kelionės tvarkaraščiai sudaryti taip, kad maršrutas driekiasi po pačius įdomiausius ir reikšmingiausius miestus.

Pvz. keliaudami Viduržemio jūros kruizu, vienų atostogų metu turite galimybę pamatyti ir aplankyti pasaulio ir Europos top miestus, kuriuos atskirai pamatyti reiktų ne vienos ir ne dviejų atskirai organizuojamų kelionių. Taigi, vienų atostogų metu gaunate neįtikėtiną pažintinę vertę.

Norėdami susipažinti su miestais, į kurių uostus atplauksite, turite 2 variantus:

  • turą po miestus galite organizuotis savarankiškai. T.y. tiesiog taksi, viešojo transporto pagalba nuo laivo nuvykti į miesto centrą ir po jį savarankiškai pasivaikščioti;
  • arba pirkti įvairius ekskursijų paketus iš kruizo bendrovės. Dauguma ekskursijų yra organizuojamos anglų kalba.

Jei nenorite vykti apžiūrėti miesto ar jaučiatės pavargę - galite pasilikti laive ir tiesiog atostogauti prie baseino ar naudotis kitomis laivo siūlomomis pramogomis. Be abejo galite išlipti iš laivo ir bet kuriuo metu į jį sugrįžti, pateikiant SeaPass kortelę, kurią gausite po registracijos į kruizą.

Laive pateikiama informacija, kada reikia sugrįžti į laivą prieš jam išplaukiant iš uosto.

Labai svarbu - laivas nelaukia vėluojančių keleivių, todėl jei laisvą laiką leidžiate savarankiškai, būtina jį tinkamai susiplanuoti.

Turite neaiškumų dėl kruizų? Klauskite!

Būtina užpildyti visus laukus!

Išjungti
Jūsų užklausa sėkmingai išsiųsta!