Kruizai pagal uostą

Barselona

Kruizai Barselona

Barselona – tai Katalonijos regiono sostinė ir vienas iš populiariausių turistų lankomų miestų Ispanijoje. Barselona yra svarbus Viduržemio jūros uostamiestis bei šalies kultūros, sporto, ekonomikos centras. Barselonos senamiestyje gausu istorinių pastatų, vis dėlto, miestą labiausiai garsina XIX-XX a. sandūroje pastatyti modernizmo (Art Nouveau) stiliaus pastatai. Barselona yra kosmopolitiškas miestas, kurio restoranai, barai, naktiniai klubai visuomet pilni žmonių. Barselonos paplūdimiai Viduržemio jūros pakrante yra nusidriekę beveik 5 km.

Lankomi objektai Barselonoje

Sagrada Familia bažnyčia - Barselonos simboliu tapusi Šv. Šeimos bažnyčia (Temple Expiatori de la Sagrada Familia) iki šiol dar nepabaigta, nors jos statybos buvo pradėtos XIX a. pabaigoje. Ši bažnyčia, galima sakyti, buvo žymiojo Antonio Gaudi gyvenimo statinys: jo statybų aikštelėje garsusis katalonų architektas praleido 14 metų.

La Rambla - tai bene garsiausia gatvė ne tik Barselonoje, bet ir visoje Ispanijoje. Muzikantų, mimų, prekiautojų bei praeivių šurmulys čia nerimsta ištisą parą. Taip pat šioje gatvėje galima pamatyti vieną iš Antonio Gaudi šedevrų - Palau Güell rūmus, pelniusius tarptautinį pripažinimą

Güell parkas - tai nuostabus Antonio Gaudi kūrinys, įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Čia vyrauja keisti pastatai, puošti spalvingomis kolonomis, mozaikomis bei stiklu. Teigiama, jog šiame parke esantis suoliukas, dekoruotas keramikos mozaikomis, yra ilgiausias pasaulyje.

Olimpinis kaimelis - buvo įkurtas ruošiantis 1992 m. vasaros olimpinėms žaidynėms, kurios vyko Barselonoje. Buvusiame pramoniame rajone buvo įrengtas 4 km ilgio pasivaikščiojimo takas, smėlio paplūdimiai, pastatyti apartamentai bei pasodinti parkai. Krantinėje iškilo du 44 m aukščio bokštai, kurie yra aukščiausi dangoraižiai šalyje.

Gotikinis kvartalas - tai Barselonos istorinis centras, vieta, kurioje romėnai III a. pr. Kr. įkūrė savo koloniją, vėliau išaugusią į miestą. Čia yra Barselonos senamiestis su siauromis gatvelėmis.

Turite neaiškumų dėl kruizų? Klauskite!

Būtina užpildyti visus laukus!

Išjungti
Jūsų užklausa sėkmingai išsiųsta!