Naudinga

9 priežastys rinktis kruizą

 

Kaina. Pasirinkus kelionę kruizu, į kainą jau būna įskaičiuota apgyvendinimas, maitinimas, pramogos ir dar daugiau.

Romantika. Nuostabūs vaizdai, romantiškos vakarienės žvelgiant į jūrą, SPA malonumai, nuošalūs paplūdimiai ir tai tik keletas romantiškų malonumų.

Įvairios virtuvės. Vienos kelionės metu galite pasimėgauti italų, japonų, tailandų ir kitų šalių virtuvės šedevrais paruoštais tikrų profesionalų. Norėdami prabangos galite valgyti ištaiginguose restoranuose, o norint paprastumo – mažose kavinukėse ar užkandinėse.

Galimybės. Savo laiką galite skirti ekskursijoms po miestus, edukacinėms programoms, sportui, ar tiesiog poilsiui SPA centre arba prie baseino. Naktimis galite mėgautis šokiais, teatro pasirodymais, išbandyti savo sėkmę kazino, žaisti stalo žaidimus ar mėgautis žvaigždėtu dangumi.

Paprastumas. Po kruizo grįšite pailsėję ir pilni įspūdžių. Išvykti į kelionę kruizu paprasta, nes Jums tereikia palikti užklausą ar paskambinti į kelionių agentūrą. Čia Jums padės susiorganizuoti atvykimą iki laivo, ekskursijas ir žinoma patį laivą. Jums įlipus į laivą, beveik visos išlaidos jau yra apmokėtos.

Naujos šalys. Kruizo metu galite užmigti vienoje šalyje, o pabusti jau kitoje. Vienos kelionės metu aplankote daugybę šalių ir tai galite padaryti lagaminus išsipakavę tik vieną kartą.

Šeima. Tai puiki galimybė praleisti atostogas kartu su visa šeima. Čia yra specialios programos skirtos mažiesiems svečiams, žaidimų kambariai, vaikiški meniu. Kol mažieji pramogauja, tėveliai gali skirti minutę sau SPA centre ar mėgautis poilsiu prie baseino.

Aptarnavimas. Nesvarbu su kokia kompanija ar kokiu laivu keliausite, laivo personalas Jums teiks aukščiausios klasės paslaugas ir aptarnavimą 24 valandas per parą.

Pasitenkinimas. Kruizai turi žymiai didesnį procentą patenkintų keliautojų, nei bet kuri kita kelionių rūšis.

Turite neaiškumų dėl kruizų? Klauskite!

Būtina užpildyti visus laukus!

Išjungti
Jūsų užklausa sėkmingai išsiųsta!